Electro 2000 Installatietechniek B.V. over Uw Duurzame Installateur
Rudy van Baarsen van Electro 2000 Installatietechniek B.V. uit Middenbeemster
Rudy van Baarsen van Electro 2000 Installatietechniek B.V. uit Middenbeemster vertelt in deze korte video (59 sec.) hoe hij het kennisdelen en inspiratie opdoen met andere installateurs uit de groep ervaart. Ook vertelt hij kort hoe Uw Duurzame Installateur hem ondersteunt bij zijn marketing, leadgeneratie en inkoopvoordelen. Bekijk snel de video.
Abram Bos is een marketing manager met een specialisatie in growth marketing. Hieronder valt conversie optimalisatie (CRO), zoekmachine optimalisatie en advertenties (SEO & SEA), en social-media ads.
Abram heeft naast de installatietechniek gewerkt in verschillende branches, waaronder e-commerce en software ontwikkeling. Hij werkt al meer dan 10 jaar in online marketing en heeft veel bedrijven geholpen om de gewenste resultaten te behalen.